Tuesday, December 7, 2010

December Daily: 4 - 6 dienos

Įkeliu antrą porciją. Jau beveik pasivijau šiandieną :) Valiooo!

Papasakosiu, kaip darau.
Kiekvieną dieną kažką nufotografuoju, ir užrašų knygelėj pasirašau, ką norėsiu papasakoti tą dieną (nebūtinai tokiu eiliškumu). Tada, turėdama laiko, tą pačią, bet dažniau vėlesnę dieną redaguoju nuotraukas ir nunešu pagaminti. O tada belieka viską suklijuoti ir perrašyti tai, kas knygelėje. Tada - vėl fotografavimas ir įkėlimas į blogą :)

Jeigu turite klausimų - mielai atsakysiu :)
4 diena
4 diena
4 diena [už dienos skirtuko]
5 diena
6 diena [apelsinų nuotrauka man kol kas pati mėgstamiausia šiame albume :)]
6 diena [už dienos skirtuko]

10 comments:

 1. Kaip nuostabu! Susigundziau ir as kitais metais toki albumiuka padaryti... Sio December Daily albumo visi puslapiai tokie spalvingi ir idomus. Lauksiu visu dienu uzbaigimo iki paskutiniosios. :)

  Ignac

  ReplyDelete
 2. Kuo tolyn tuo labiau zaviuosi siuo albumu...tikrai, lyg koki idomu seriala sekciau ;)
  Tavo fotografija man labai patinka...
  6-dienos foto darei pati ar TB prasei? Idomu man kadangi daznai as pati pastatau ant statyvo ir 'eksperimentuoju'.
  5-dienos... is kur tas numeris 5? Ar tai tame Making Memories komplekte su muzikos natom?
  Matau ir skirtingu popieriuku primetei is October Afternoon...viskas taip dera.
  Kokia ten suknele tau mama mezga? manau tai verta atskiro skrebuko ir modeliavimo mum ;)
  Dar kazka uzmirstu bet savijauta pas mane sh....

  Labai, labai, labai patiko...nerandu tinkamu zodziu net!

  ReplyDelete
 3. I would like to understand your words, because your photos are great ; and the color of your DD are so nice.

  ReplyDelete
 4. Yes Zivile! You should write in english AND lithuanian like I do in my blog. It's more work, but you do write well in english ...it's just extra effort ;)

  ReplyDelete
 5. Zivile, saunumelis, dziugu, kad pasidalinai kaip vyksta procesas. Sakai apelsinai :) man tavo megztukas su kortom :))))
  Sakyk, ar ner taip, kad kai kuriu puslapiu isankstinis padekoravimas nelabai tinkantis? T.y ka patartum kitiem, kas planuosis pasidaryti tokius albumus :)
  Einu aprasysiu savo vakar uzmirsta diena :)))

  ReplyDelete
 6. Ačiū visiem už komentarus :) Labai faina, kad jums patinka šitas mano dienoraštis.
  Ignai, man irgi įdomu bus užbaigti visą albumą, nes dar niekada nesu to dariusi.
  Irma, 6 dienai ir aš eksperimentavau su statyvu :) Save fotkinti sunku.
  5 dienos skaičių pasigaminau pati: išpjoviau su siluetu dideli penketą, tada tą išpjautą vietą panaudojau kaip trafaretą, ištepiau distress rašalu, o ant viršaus užklijavau iškirptą skaičių, kad susidarytų šešėlis.
  Peg, next time I will try to write my post in both Lithuanian and English :)
  Knopkinukai, kai kurių puslapių spalvos man ne itin tiko, bet pasistengiau labai nekreipti dėmesio į tai. Nes dažniausiai vis tiek nuotrauką klijuoju ant dar kažkokio popieriaus, tai čia yra proga parinkti kokį neutralesnį, tinkantį.

  ReplyDelete
 7. Tikrai labai zavu kaip tu cia viska vedi, mna irgi patinka tokios nuotraukos...Tik manau tas nuotrauku darymas kas diena ar antra labai uzknisantis dalykas bent jau man butu...Mano viskas atsilike, as tik uzrasau kas vyksta ta ir ana diena. Beto vaiko toki daily irgi vedu, tad temos labai panasios kas diena...nes viskas prasideje 1 gruodzio ;)

  ReplyDelete
 8. Dalijablog, ačiū :)
  man nuotraukas ne taip sunku daryti (nes yra gera fotolaboratorija šalia darbo), bet daug sunkiau sugalvoti, KĄ nufotografuoti. Tau, su vaikiuku, turėtų nebūti problemų dėl fotografavimo objekto :)

  ReplyDelete
 9. Aha, fotografuot as fotografuoju, bet viskas tik i kompa seifinama pakolkas ;) nera laiko nieko kitam dabar, svarbiausia tik ivykius uzvedu vakarais.
  Pas mus nekas su nuotrauku darymu, reiktu eiti i miesta tik tam, o siaip as jas per interneta visad pasidarau su ta pacia firma, tada daug is karto uz sakau ir atsiuncia.
  Na niekis, saunu kad tau taip smagiai viskas gaunasi, nes labai superini albumelis ;)

  ReplyDelete
 10. Zivile, kaip nera :) muse ant sienos :) juokauju. As jau nebezinau kas yra gyvenimas 1x1 :))) As nespeju su fotiku, o tOkiu kadru buna. Darau salotas, mazius issitraukes mesai dauzyti plaktuka dauzo plyteles virtuveje :) gerai kad ne katinui, kur cia spesi fotika pasimti :) ir nuplaukia i atminties uzseivinimus :) A supratai morale :) ? Nus laikas laikas 27 grazus metas :)

  ReplyDelete