Monday, November 11, 2013

Skaičiuojam dienas

Negaliu patikėti, kad iki švenčių liko vos daugiau nei mėnuo. Kažkaip mokyklos laikais iki tų Kalėdų reikėdavo žiauriai ilgai ir nuobodžiai laukti, o dabar... viens du ir jos jau čia. Kur visas tas laikas dingsta?

Dar negaliu patikėti, kad vėl ryžausi December Daily albumui :) Matyt turiu mazochistinių polinkių, arba progresuojantį alzhaimerį, nes juk pernai, kai vos ne pusmečiui užmečiau albumo užbaigimą, buvau peržegnojus šitą idėją ir sakiau sau, kad niekada nebedarysiu nieko panašaus. Bet va, artėjant TAM laikotarpiui ir vėl nesusilaikiau. Ir vėl aš optimistė, kad šį kartą seksis geriau, kad galėsiu kasdien arba beveik kasdien pildyti albumą ir nesugaišiu tiek laiko kaip ankstesniais metais.

Šiemet iš tiesų darysiu kiek kitaip (gal vis tik pasimokiau iš praeitų kartų:) ). Net nežinau, ar bus galima šį albumą vadinti skrebinimo darbu, nes tai bus daugiau nuotraukų albumas + trumpas aprašymas, kas vyko. Pagrindas - Simple Stories albumas su įmautėmis + Simple Stories kortelės šitos ir keletas šitų. Papuošimų jokių, arba jie bus visiškai minimalūs iš senų atsargų.
Štai koks vaizdas, tik ten, kur dabar baltas popierius, atsiras nuotrauka. Ir viskas. Nebus ką veikt tokį albumą užpildyti, ane? :)

Aš vadinu tai "mini skrebinimu" (apie tai dar planuoju pakalbėt plačiau kitą kartą).

Beje, pernykštį albumą aš vis tik užbaigiau. Parodysiu jį vėliau, kai bus tinkamesnė diena fotografuoti.

8 comments:

 1. Jega! Skaiciuosim kartu. As irgi jau ruosiu irasa apie tai ;) Panasiu principu irgi galvoju viska daryt ;) O jei kaip jau laukiu Gruodzio 1!

  ReplyDelete
 2. Gundytojos abi :P Aš va vis gundaus, gundaus prisijungt..

  ReplyDelete
 3. O, kaip smagu, kuo daugiau, tuo linksmiau :D
  as dar nelaukiu gruodzio, nes dar liko siek tiek pasiruosimo :)

  ReplyDelete
 4. Yahoo, veiksmas vyksta šiame blog'e :D

  Juokiausi balsu antrą pastraipą skaitydama (o tai darau itin retai :D ), net vyras nustebęs atsisuko pažiūrėti ko aš čia kikenu :D

  Jėj... Kaip laukiu tavo 2012 m. DD pasirodymo!

  ReplyDelete
 5. Daiva, man smagu, kad pralinksminau :)
  DD 2012 butinai pasirodysiu, tik truputi veliau :)

  ReplyDelete
 6. Jega! Saunuole! Tikekimes, visoms seksis sekmingai pildyti:)

  ReplyDelete
 7. Duodi man vilties kad uzmetus DD pusmeciui visdelto dabaigei...tikekimes man panasiai bus su 2013 Project Life.
  Malonu kad cia rodomi darbai...as kadangi blogger reader daugiau neturiu tai neispejo kad atnaujini irasus bloge (o gal laukiau kad SM pranesi kad nauju darbu bloge atsirado ;) Sorriukas kad taip ilgai nekomentavau...pagalvojau kad nesiskrebina tau, o cia tieeeeeek darbu sukrauta. Pasidariau puodeli arbatos ir megaujuosi kiekvienu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Viskas gerai, as pati simta metu neisijungiu bloggerio, tai irgi neapsilankau pas kitus :)
   Kazkaip SM nebera laiko, atpratau netgi :)
   O vilties neprarask, ateis laikas, ir uzbaigsi. O jei ne, tai spausdinkis ir tu ta elniuka, kuris viska valgo :D

   Delete